13 Eylül İddaalı Tahminler

13 EYLÜL İDDAALI TAHMİNLER

-West Bromwich-Leicester City:  Premier ligib yeni takımı eski Beşiktaş Teknik Direktörü Bilic yönetiminde ki WB. milli oyuncumuz Çağlar Söyüncü’nün takımı Leicester karşısında. Bilic’i Beşiktaştan tanıyoruz. Oynatmak istediği futbol takım savunmasına dayalı hızlı geçiş hücumları. Leicester  ise senelerdir takım savunmasını çok iyi yapan bir takım. Temkinli iki takımın maçında ilk yarı 1.5 alt seçeneğini öneriyorum.

-West Bromwich-Leicester City: İlk Yarı 1,5 Alt Oran: 1,32

-Antalyaspor-Gençlerbirliği:  İki takımında 2 hazırlık maçını izledim. Bırakın gol atmayı gol pozisyonuna bile girmekte çok zorlandılar. İki takımda oynadığı 2 hazırlık maçında gol atma başarısı gösteremedi. Verilen bu ara iki takıma da yaramamış gözüküyor. Gençlerbilirği’nin yeni hocası ligimizden tanıdığımız Mert Nobre’nin antrenörlük performansı merak konusu. Teknik direktörlük hayatına yeni başlayan antrenörler genellikle temkinli bir başlangıç yaparlar. Gençlerbirliğinin önce gol yemeyim taktiği ile maça çıkacağını düşünüyorum. Bu maçta da ilk yarı 2 gol çıkacağını düşünmüyorum.

-Antalyaspor-Gençlerbirliği: İlk Yarı 1,5 Alt Oran: 1,38

-Denver-Los Angeles C: 2 gün önce oynanan maçta Denver takımının direneceğini ve 10 sayı fark yemeyeceği tahmininde bulunmuştuk. Denver bizi yanıltmadı ve 3. çeyrekde Milsalp ile kıpırdanan takım son çeyrek de inanılmaz bir performans gösterip 38-25 lik bir performans ile maçı 111-105 kazanmayı başardı. Clippers takımı geçen günde söylediğim gibi çok dengesiz tahmin edilmesi zor bir takım. Oynamaya çıktığı zaman karşısında durabilecek takım sayısı çok az. Kawhi Leonard inanılmaz oynuyor. Son maçta yine 36 sayı 9 ribaund oynadı ama takım arkadaşlarından istediği desteği alamadı. Özellikle yıllarca en iyi 6. adam seçilen Mo Williams seride yüzde 9 gibi korkunç bir orandan üçlük atıyor. Hiç ritim bulamadı. Clippers takımının bu maçta işi sıkı tutup savunma kaynaklı hücumlar ile çok sayı bulacağını düşünüyorum. Tahminim Clippers 109,5 Üst.

-Denver-Los Angeles C: Deplasman 109,5 Üst Oran: 1,52

 

13 Eylül İddaalı Kuponumuz
-West Bromwich-Leicester City: İlk Yarı 1,5 Alt Oran: 1,32

-Antalyaspor-Gençlerbirliği: İlk Yarı 1,5 Alt Oran: 1,38

-Denver-Los Angeles C: Deplasman 109,5 Üst Oran: 1,52

Toplam Oran:2,77

Hepimize bol şanslar

Sizlerden hiçbir ücret almadan yayınlarımıza devam edeceğiz. Takipçilerimizden ricamız günde 1 kere REKLAMLARIMIZA tıklamanız. Şimdiden verdiğiniz destek için teşekkür ederiz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir