12 Eylül İddaalı Tahminler

12 Eylül İddaalı Tahminler

-Fulham-Arsenal: Ligin yeni ekibi Fulham, Championship play-offlarından Brentford’u elemeyi başarmıştıSırp forvet Mitrovic takımın en önemli hücum silahı durumunda. Arsenal’in ise chelsea takımından Willian en önemli transferi konumunda. Arsenal sezona Community Sheield maçında penaltılarda Liverpool’u eleyerek moralli bir başlangıç yaptı. Fulham’ın bu sene ki en önemli hedefi ligde kalabilmek. Mitrovic iyi bir santrafor olmasına rağmen kontra atak oyununa pek uygun bir oyuncu değil. Arsenal karşısında katı bir savunma anlayışı ortaya koyacak olan Fulham’ın gol atması özellikle ilk yarıda gol atması zor görünüyor. Bu yüzden sizlere ilk yarı 1,5 alt seçeneğini öneriyorum.

-Fulham-Arsenal: İlk Yarı 1,5 Alt Oran:1,38

-Fatih Karagümrük-Yeni Malatyaspor: Ligin yeni ekibi Karagümrük ile ligde takım sayısının 21’e çıkmasından dolayı ligde kalan Malatyaspor’un mücadelesi. Karagümrük takımı İtalyan kaleci Viviano transferi çok ses getirdi. Malatyaspor ise hücum hattına Tetteh ve Lukoki isimlerini transfer etti. Bu 2 futbolcudan da beklenti çok yüksek. Ancak bu 2 futbolcu ve Teenage Hadebe sakatlıklarından dolayı bu maçta forma giyemeyecekler. Malatyasporun hücum bölgesinde ki eksikleri maçın gündüz ve seyircisiz oynanacak olması yine bizleri ilk yarı 1,5 alt tercihine yönlendiriyor.

-Fatih Karagümrük-Yeni Malatyaspor:İlk Yarı 1,5 Alt Oran:1,35

-Sivasspor-Alanyaspor: Geçen senenin iki flaş takımı ligin ilk maçında karşı karşıya geliyor. Sivas takımının oynadığı 2 hazırlık maçında takımdan ayrılan Mert Hakan ve Emre Kılınç’ın eksikliklerinin çok net hissedildiği görüldü. Takım özellikle hücum hattında üretmekte çok zorlanıyor. Yatabare ileride çok yanlız kalıyor. Alanyaspor’da ise Çağdaş Atan takımdan ayrılıp Fenerbahçe’ye giden Erol Bulut’un sistemini devam ettirecek gibi gözüküyor. Takım savunması olarak çok önemli işlere imza attılar geçen sene. Bu yüzden yine bu maçta da ilk yarı 2 golün çıkmayacağını düşünüyorum. Tahminim ilk yarı 1,5 Alt

-Sivasspor-Alanyaspor:İlk Yarı 1,5 Alt Oran:1,42

12 Eylül İddaalı Kuponumuz

-Fulham-Arsenal: İlk Yarı 1,5 Alt Oran:1,38

-Fatih Karagümrük-Yeni Malatyaspor:İlk Yarı 1,5 Alt Oran:1,35

-Sivasspor-Alanyaspor:İlk Yarı 1,5 Alt Oran:1,42

Toplam Oran: 2,65

Hepimize bol şanslar

 

Sizlerden hiçbir ücret almadan yayınlarımıza devam edeceğiz. Takipçilerimizden ricamız günde 1 kere REKLAMLARIMIZA tıklamanız. Şimdiden verdiğiniz destek için teşekkür ederiz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir